Ми ідеальний приклад компанії, яка є самодостатньою у багатьох сферах від проектування продукту, його виготовлення і тестування до виробництва у широкому масштабі. Ми також повністю контролюємо продаж, логістику, транспортування, мерчендайзинг і маркетинг.


Продукція компанії повністю виготовляється на території нашого підприємства.

Фахівці компанії Klimas Wkręt-met відповідальні за розробку і дизайн нових виробів. Виробництво металевих і пластмасових товарів можливо завдяки нашому великому парку техніки. Новітні лабораторії забезпечують 100 відсотковий контроль якості на кожному етапі виробництва. Спеціалізована лабораторія дозволяє нам постійно працювати над інноваціями — ми постійно вдосконалюємо нашу продукцію, встановлюючи нові тренди на ринку кріпильних систем. Завдяки розширеній торговій мережі наша продукція поставляється на різні ринки збуту: польський та у інші країни.

Торгові представники дбають про те, щоб кожен клієнт отримав відповіді на усі запитання, а співпраця здійснювалася чітко та професійно. Наявність нашої продукції у роздрібних магазинах і оптових складах будівельних матеріалів можлива завдяки роботі фахівців центру логістики, які забезпечують своєчасну поставку товару в усі пункти продажу, а також безпосередньо до клієнтів на польському та зовнішньому ринку. Компанія Klimas Wkręt-met також займається маркетинговими аспектами на рівні зі своєю основною діяльністю. Будь-яка рекламна та промоційна діяльність також виходить зсередини компанії, тому ми особисто контролюємо процес її виконання.

З огляду на усі ці аспекти, поняття якості є виключно точним, якщо воно стосується нашої компанії. Ми самі реалізуємо незвичні рішення, працюємо та удосконалюємося, а також відповідаємо за професіоналізм і надійність, які є нашими відмінними рисами.Якість для нас найважливіше!