Універсальний розпірний дюбель SFX із загартованим шурупом для усіх типів основ

Універсальний дюбель із загартованим шурупом для усіх типів основ

SFX сорочка для дюбеля пропонує ряд унікальних функцій, які роблять даний продукт винятково легким і зручним у використанні. Вона призначена для різного роду будівельних, ремонтних та реконструкційних робіт. SFX сорочки можуть використовуватися з різними типами основ і матеріалів включаючи тверді та пустотілі матеріали, гіпсокартон, цементні плити а також фанеру.

SFX це сорочка, яка використовується у парі з універсальним дюбелем, виготовлена з високоякісного нейлону, що є ідеальним для кріплення або монтажу легких світлових елементів інтер’єру, легких труб та установки різного роду компонентів.

Унікальна конструкція розширення та закручування забезпечує щільне і надійне кріплення до усіх типів матеріалів, у той час як особлива поверхня гарантує міцну усадку дюбеля у стінах товщиною до 10 мм, запобігаючи повороту дюбеля у матеріалі. Ця мета досягається також поздовжніми ребрами, коли дюбель закріплюється усередині твердих матеріалів. Внутрішній дизайн SFX сорочки усуває ризик відхилення від необхідної форми. Збільшений діаметр обідка сорочки запобігає надмірному заглибленню дюбеля у матеріал, в той час, як зменшений діаметр на кінці самого дюбеля полегшує установку всередині вже просвердленого отвору.

  • Розширений діаметр обідка дюбеля забезпечує його надійне утримання у матеріалі
  • Стабілізуючі «ребра» — протиповоротний елемент, який перешкоджає прокручуванню дюбеля під час установки в основу
  • Унікальна конструкція дюбеля — гарантує зав’язування «вузла», що збільшує тиск на дюбель, який утримується у основі- пустотілому матеріалі
  • Зменшений діаметр на кінці самого дюбеля полегшує установку всередині вже просвердленого отвору
  • Стабілізуючі «вушка» — інноваційне рішення для усадки дюбеля у основі
Відкрити PDF